EnginDergi ve EnginDükkan

EnginDergi ve EnginDükkanEnginDergi‘nin yayın hayatına başlayışından bu güne beş yıldan fazla bir süre geçti. Bir başıma çıktığım yolculukta şimdiye kadar farklı yaş ve meslek gruplarından 70’ten fazla paylaşımcı; şiirden makaleye, fotoğraftan öyküye kadar 700’den fazla paylaşımda bulundu. Dolu dolu 9 + 51 sayı yayımlandı.

Dergi bünyesinde oluşturduğumuz yönetim kurulu ile birlikte çalışmalarımız hız kazanarak devam ediyor. Uzun zamandır niyetinde olduğumuz derginin basımı projesini de nasipse bu yılın sonunda hayata geçirmeyi planlıyoruz. Beş yıllık paylaşımların derlenmesinden oluşacak özel sayının basım ve dağıtımını gerçekleştirmeyi iple çekiyoruz.

EnginDergi ile geride kalan beş yılın ardından bu ay itibariyle EnginDükkan ile yeni bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyorum. Geniş kapsamlı bir e-ticaret sitesi olacak olan EnginDukkan.com ile alışverişin rengi değişecek. “Dükkan sizin…” sloganıyla çıkacağımız yolculukta tüm okurlarımızın da desteğini beklemekteyiz.

Yakın zamanda faaliyetlerine başlayacak, müşteri memnuniyeti odaklı bir gişirim olan EnginDükkan ile hızlı, uygun ve güvenilir alışveriş imkanı sunmayı amaçlamaktayız. EnginDükkan hakkındaki gelişmeleri takip etmek ve cazip fırsat kampanyalarımızdan yararlanmak için bizi tüm sosyal medya mecralarında takip edebilirsiniz.

Yıllar önce çıktığım bu engin yolculukta EnginDergi’nin bugün gelmiş olduğu nokta, okuyucu sayımız, aldığımız olumlu geri bildirimler ve edindiğim dostluklar sayesinde EnginDergi’nin varlığı benim için bir gurur ve övünç kaynağı olmuş iken; şimdi de EnginDükkan ile yeni ve keyifli bir maceraya daha başlıyoruz.

Hepinizi EnginDükkan‘a bekliyorum; malum, dükkan sizin…

Engin Enginer
Nisan 2014

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EnginDergi Enginer Dijital Hizmetler | Tüm Hakları Saklıdır. © 2008 - 2024