İnadına Gülümsemeliyiz Hayata

İnadına Gülümsemeliyiz Hayataİnadına yaşamalıyız bu hayatı… İnadına atmalıyız çocuksu masum kahkahaları… Pembe yalanlar söylemeliyiz kendimize mutluluk adına… Bu saatten sonra birazda bencil olmalıyız belki de sadece kendimiz için yaşamalı, belki de ilk defa hoyratça davranmalıyız… Hayır diyebilmeliyiz artık bizi üzen insanlara, dur demeyi öğrenmeliyiz bir an önce… Hayat mı acımasız, insanlar mı yalancı? Cevaplarını bildiğimiz sorulara takılı kalmamalı artık… Sadece gülümsemeliyiz. :) Her gün yüzümüzü güldürücek yeni şeyler yapmalıyız bir an önce. Bir an önce kalkıp toparlanmalı kaldığı yerden değil, düştükten sonra kanayan dizlerle sil baştan yaşamaya karar vermeliyiz bu hayatı… Sadece gülümseyerek… Hoşgeldin demeliyiz, her sabah uyandığımızda günaydın derken yeni bir güne daha silinmiş olmalı geçmişin kötü izleri… Her gün biraz daha silikleşmeli… Merhaba demeli yeni başlangıçlara… Her bitiş yeni heyecanlara gebedir bu hayatta, her kapanan kapının ardından yeni bir kapı açılır elbet unutmamalıyız… Yapmamız gereken tek şey sadece gülümsemek. :)

“İnadına Gülümsemeliyiz Hayata”

Merhaba diyerek başladığım bu yeni güne, gülümseyerek devam edeceğime dair söz veriyorumm… Hoşgeldin hayat, seni sil baştan gülümseyerek karşılıyorum. :)

İnadına Gülümsemeliyiz HayataSelin: Bir gülmek seninle berabher yinee yeniden. çocukmuşuz gibi sanki

Eylül: en yakın zamanda bebeimm:) inanıyorum mutlu olucaz yine eski günlerdeki gibi her şey güzel olucak çocuk gibi masum olmasa da kahkahalarımızz mutluluk kokucak buram buramm… akmasın istiyorum artık gözlerimizden hüzün kokan yaşlar… üzmesin kimse bizi üzemesin hayat artık… inadına gülelimmm herkese inat mutlu olalım işte… uçurum kenarındayken bile ellerimizi bırakmayalım hiç… birlikte güldüğümüz eski günlere dönelimm… her şey mükemmel olmasa bile biz ufak şeylerle de mutlu olabilen insanlarız buna tüm kalbimle inanıyorum ki her şey güzel olucak :)

Selin: inanıyım mı?

Eylül: inan bebeim ben inanıyorumm gerçekten :)
mutlu olmayı hakeden insanlar olduğumuza inandığımm gibi inanıyorum buna çok istiyorumm hem de çok… yoruldumm artık… sen de yoruldun biliyorum zor bir yıl geçirdik halada devam eden 2010’a kötü başlayan bu seneye gülerek veda etmek istiyorum ben, 2011’de mutlu olmak istiyorumm ve olucaz ben bunun için elimden gelenin en iyisini yapıcam…

Selin: senin dediğin olsun o zaman. yeni bir sabaha günaydın demek ümidini koydum yüregime senin için sırf sen istedin diye

Eylül

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EnginDergi Enginer Dijital Hizmetler | Tüm Hakları Saklıdır. © 2008 - 2024