Şehir İndirimleri

Şehir İndirimleriMerhaba sevgili arkadaşlar, sizlerle ilk buluşmamızın heyecanı ile bu satırları yazıyorum. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapıyorum, bundan dolayı da sizlerle teknoloji ağırlıklı yazılar paylaşacağım.

Günümüzde sayısı giderek artan indirim siteleri hemen hemen her alanda kullanıcılara büyük fırsatlar sunmaktalar. Bu siteler bazen sinema biletinde %90’a varan indirimler, bazen ise şık bir restoranda %50 indirimli menü ile internet kullanıcılarını evden dışarı çıkartarak güzel vakit geçirmelerini sağlamaktadır.

Yakın geçmişte internet kullanıcılarına hizmet vermeye başlayan sehirfirsati.com sitesini sizlere kısaca tanıtmak istiyorum. Şimdiye kadar çok fazla reklamını görmediğiniz sitelerden birisi. Ancak emin adımlarla ve hızlı bir şekilde büyüdüğünü ifade etmek isterim. Site tüm kullanıcılara açık, referans gerektirmiyor, tek yapmanız gereken üye olup, indirimleri takip etmek. Karşınıza size uygun bir fırsat çıktığında ise kaçırmamamız gerekiyor. Çünkü indirimler genellikle kişi sayısı ve zaman ile sınırlı tutuluyor.

Amerika merkezli Groupon firmasının “City Deal” hizmeti ülkemizde sehirfirsati.com sitesi üzerinden hizmet veriyor. Sistemin avantajlı yönlerinden birisi ise il sınırı olmadan tüm şehirlerde alternatif fırsatlar sunarak geniş bir kitleye ulaşması.

Size önerim en kısa sürede bu siteyi ziyaret etmeniz ve karşınıza size uygun bir fırsat çıktığında zaman geçirmeden satın almanız.

Şimdiden tüm dostlara iyi eğlenceler. Sağlıcakla kalın.

Çağdaşça

Şehir İndirimleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EnginDergi Enginer Dijital Hizmetler | Tüm Hakları Saklıdır. © 2008 - 2024