Müzik Dinlemenin En Hızlı ve En Kolay Yolu

Müzik Dinlemenin En Hızlı ve En Kolay YoluHangimiz müzik dinlemeyi sevmeyiz ki? Kimi zaman bir kaç dakikalık mp3 için saatlerce araştırma yaparız, bilgisayarımızın başına gelmedik kalmaz zararlı internet siteleri yüzünden. Fizy ile bu sorunu çözümlüyoruz. Müzik dinlemenin en hızlı ve en kolay yolu sloganıyla yola çıkan Fizy hizmete gireli kısa bir süre olmasına rağmen İnternet dünyasında iyi bir konum elde etmeyi başardı. Gelin kullanıcılar onu nasıl tanımlıyor bir göz atalım:

* Belkide bu zamana kadar görülmüş amacı ve sonucu en net olan site.
* Fizy: Müziğin Hızlı Gonzalesi.
* Amacına uygun, kaliteli, reklam tarlasına dönmemiş, arayüzü kolay anlaşılır ve herşey son kullanıcı için düşünülmüş olan sitelere bayılıyorum. İşte bunlardan biri: fizy!

Aslında siteyi anlatmaya çok gerek yok. Çünkü sitede kaybolma şansınız yok. Girip şarkı ve şarkıcı ismini yazıyorsunuz arama yapıyorsunuz, ister dinliyor ister klip olarak izliyorsunuz. Fizy milyonlarca eserlik bir arşive sahip. Bu arşivi API’ler aracılığıyla diğer müzik arşivlerinden çektiği veriler sayesinde sürekli geliştiriyor.

Siteye üye olursanız kendinize bir playlistte oluşturabilirsiniz. Eğer bu işlem size uğraştırıcı geliyorsa kendinizi fizy’nin kollarına bırakabilirsiniz.

fizy.com/mood adresine girip ruh halinizi seçmeniz bunun için yeterli. Fizy size en uygun eserleri bulup getirecektir. Yakın zamanda başta Google olmak üzere bir çok devin almak için girişimde bulunduğu Fizy’nin kalitesini her zaman korumasını, telif hakları vb. sebeplerle başının belaya girmeden yoluna devam etmesini temenni ediyoruz. “fizy.com

Erman Demirkaya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EnginDergi Enginer Dijital Hizmetler | Tüm Hakları Saklıdır. © 2008 - 2024