İçki Masasında Sevgiliye Mesaj Atmak

İçki Masasında Sevgiliye Mesaj AtmakGenellikle sevgiliyle kavgalı, bilemedin tripli, hiç bilemedin sevgilinin zorla izin verdiği bir gece arkadaşlarla çıkılan ve alkol oranın, ortamdaki muhabbetle doğru orantıda tüketildiği masadan atılan mesajdır. Bu mesajları genellikle erkekler atar. Konunun özü sevgiliyle olan duruma bağlıdır. Eğer kavga edilmişse ve er kişi bu kavgada haklı durumdaysa hatun kişiye şöyle bi mesaj gönderir.

“Bi 70’lik bitti. Şimdi ufağa geçtik. Kına yak” yani burada, kişi “senin yüzünden içiyorum ve derbeder oldum, bana şefkat dolu bi mesaj at, haksız olduğunu kabul et, bana sırnaş bende bi iki saat senin ağzına sıçayım sonra eskisi gibi oluruz sevgilim”dir. Kız tarafından ise “yaa aşkım nolur, özür dilerim” bi mesaj gelir ve erkeğin planı tıkır tıkır işler.

Eğer kavgada haklı taraf hatun kişiyse er kişi bu sefer. “biliyorsun karaciğerimde problem var ama 70’liği su gibi içtim. Ölünce anlarsın değerimi” diye mesaj atarak hatun kişinin kalbini kendini acındırarak gene kazanmaya çalışır.

Eğer bi trip söz konusuysa er kişi: “geçen sende arkadaşlarınla çıktın, biz sana bişi demedik, bekleme beni bu gece” diye mesaj atar. Alkolün vermiş olduğu etkiyle bunun meali ise gecen gece yaptığın davranış bana çok koydu. Sen gez milletle, beni yanında taşımaktan utan, bende ilik gibi hatunlarla takılayımdır. Halbuki masada 1 tane hatun yoktur.

Eğer ara düzgün ve er kişiye, hatun kişi git tabi hayatım diye izin verdiyse erkek, ne şiş yansın ne kebap diyerek hem dalgasına bakar, ortamda fırtına gibi eser hem de sevdiceğine “seninle kahve içerek aşkımızı perçinlemek isterdim” şeklinde mesaj atarak kendini tatmin eder. He bide hatun kişi bu durumda “aşkım kızlara bakma ekiekieki” diye mesaj atarsa cevabı basittir. “sen dünyanın göreceği en güzel varlıksın. Varlığın varlığıma armağan olsun” yazarak gene hatun kişi mutlu edilmeye çalışır.

Sertaç Girgin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EnginDergi Enginer Dijital Hizmetler | Tüm Hakları Saklıdır. © 2008 - 2024