Robin Skouteris

Robin SkouterisBu kadar uzun bir aradan sonra neden bu adamı anlatan bir yazıyla döndüm peki?

Çünkü dönem dönem ilham verici her şeyden uzaklaşır normal, spontane hayatlarımıza dönüp kafa dinleriz. Ancak bizi o moddan çıkaran şeyler biranda karşımıza dikelir, olduğumuz atmosferi değiştirir bize hayal gücümüzü genişletecek yeni bir dünya sunar; bazen bir koku bazen bir an bazen bir fotoğraf bazen de bir ses bize bir şeyler hatırlatır ya da yeni bir şeyler hissettirir.

Okumaya devam et “Robin Skouteris”

Music Makes The People Come Together!

Music Makes The People Come Together!İlk yazımın başlığına daha uygun bir ifade bulamadım. Gerçekten de tek değil midir müzik; bizi bir araya getiren, dilimizin yetmediğine hızır gibi yetişen, ifade edemediklerimize tercüman olan. Hem işin içinde olup üreten hem de dinleyici biri olarak, müziğin hayatımızdaki kocaman yerini tanımlamak, sınırlarını çizebilmek benim için dahi çok zor. Dinlediğimiz her melodiden kaptıklarımız, farkında olmadan zihne en kolay kaydettiğimiz küçük parçalar belki de şarkılar. İnsan anılarını en kolay kokularla hatırlarmış, bilim öyle der. Ama en küçük ayrıntısına kadar hatırlamak istiyorsak her şeyi inanın bir şarkı yeter. Hatta bilmediğimiz hislerimizi, düşüncelerimizi bile hatırlatır bize; bir beste ya da güfte. ‘Ah bu şarkıların gözü kor olsun!’ diyen Şahin Çandır’ı saygıyla anıyoruz.

Okumaya devam et “Music Makes The People Come Together!”

Müzik Dinlemenin En Hızlı ve En Kolay Yolu

Müzik Dinlemenin En Hızlı ve En Kolay YoluHangimiz müzik dinlemeyi sevmeyiz ki? Kimi zaman bir kaç dakikalık mp3 için saatlerce araştırma yaparız, bilgisayarımızın başına gelmedik kalmaz zararlı internet siteleri yüzünden. Fizy ile bu sorunu çözümlüyoruz. Müzik dinlemenin en hızlı ve en kolay yolu sloganıyla yola çıkan Fizy hizmete gireli kısa bir süre olmasına rağmen İnternet dünyasında iyi bir konum elde etmeyi başardı. Gelin kullanıcılar onu nasıl tanımlıyor bir göz atalım:

Okumaya devam et “Müzik Dinlemenin En Hızlı ve En Kolay Yolu”

EnginDergi Enginer Dijital Hizmetler | Tüm Hakları Saklıdır. © 2008 - 2024