Mutlak Doğru

Mutlak DoğruSorarım size; bana dünyadaki tüm insanların doğruluğu hakkında hem fikir oldukları bir tek konu örneği gösterebilir misiniz?

Eskiden forumlarda okurdum, günümüzde ise sosyal medyada zaman zaman karşıt görüşü savunan insanların tartışmalarını okurum. Genelde tartışmayı açan yahut inceleyip irdeleyen taraf olur ancak nadiren tartışmaya dahil olurum. En sık girdiğim tartışma kendi içi sesimle olandır, ki o da bana yetiyor zaten.

Okumaya devam et “Mutlak Doğru”

Futbol ve Siyaset

Futbol ve SiyasetÜlkemizde kimler siyasete atılmadı ki…

Kitlelerin sevgisini kazandıkları için yeri geldi bir sinema oyuncusu belediye başkanı, bir müzik sanatçısı milletvekili seçildi. Ne kadar başarılı oldular ya da siyasette başarı kriteri nedir ayrı bir tartışma konusu ama geçtiğimiz gün aklıma yeni bir fikir daha geldi.

Futbol fanatiklerinin; bizde şu kadar taraftar var, hayır aslında bizim taraftarımız daha fazla, biz daha iyi takımız vs. şeklinde bir çok iddiası var. Okumaya devam et “Futbol ve Siyaset”

Sıktı Artık

Sıktı Artık

  • Candan Erçetin’li Sütaş reklamı.
    Hani üç tane eleman vardı. Youtube’ta, facebook’ta çıkıp sütü seven kamyoncu tem’e diyorlardı. Bu arkadaşlardan duyduk beğendik biz bu şarkıyı. Türkçe’ye bu şekilde çeviren reklam firmasını kınıyorum. Candan Erçetin’e de hayal kırıklığına uğrattığı için teessüf ediyorum.
  • Yaprak Dökümü ve Aşk-ı Memnu.
    Yaprak Dökümü’nde Ali Rıza Bey, Aşk-ı Memnu’da Adnan Bey duş alsınlar, yıkansınlar. Ailesinin ve kendi üzerindeki kara bulutları dağıtsınlar. Hatta Behlül’ün yeni hedefi Adnan, bu adamın acilen kısırlaştırılması veya hadım edilmesi lazım.
  • Okumaya devam et “Sıktı Artık”

EnginDergi Enginer Dijital Hizmetler | Tüm Hakları Saklıdır. © 2008 - 2024