Aşkın Siyasetinde İktidar, Güçlü Kadınlar

Aşkın Siyasetinde İktidar, Güçlü KadınlarNasıl ki her bilim dalının temel ve değişmez ana kuralları ve kuramları varsa, günümüz göstermektedir ki bu kurallar aşkta da vardır.

Aşk; insanoğlunun yaratıldığı günden itibaren en karmaşık, en akıl almaz ve en çok tartışılan; üstüne tonlarca kitap yazılan, zamana meydan okuyan ve asla değişmeyecek olan problemidir.

Okumaya devam et “Aşkın Siyasetinde İktidar, Güçlü Kadınlar”

Erkek Gibi Kadın Değilim Ben

Erkek Gibi Kadın Değilim BenBen o kadar da güçlü değilim… Neden anlamıyorsunuz? Ben yıkılmaz değilim, her derdin, her ağırlığın altından sandığınız gibi kolayca kalkamıyorum… Canımdan daha can olanlar, o ağırlıklarda ezilmesin diye giriyorum bunca yükün altına, aslında omuz veriyorum ama bir bakıyorum ki üstüme kalmış onca yük… Sandığınız kadar direnç gösteremiyorum aslında hayata. Bunun altından kalkarsın demeyin artık ne olur… İnsanım ama, önce kadınım ben!

Okumaya devam et “Erkek Gibi Kadın Değilim Ben”

Erkeklerin Arzuladıkları Kadın Tipi

Bu yazacağım yazı erkeklerin %20’sini anlatmaktadır. Zaten sizi de ilgilendiren bu tip adamlar olmalıdır. Geriye kalan %80’nin felsefesini merak edenlerin merakını gidereyim hemen “Nefes Alsın Yeter”.

Şimdi gerçek erkek isteyen hatunları ilgilendiren konumuza geçebiliriz. Öncelikle hatun dediğimiz kişi sosyal ve kültürlü olmalıdır. Erkeklerin dış güzellikten sonra önem verdikleri en önemli şey hatun kişinin muhabbetinin ne kadar sağlam olduğu ve kendisinin yanında ne kadar rahat hissettiğidir. Mesela Ayşe Arman dediğim hatun, Ece Gürsel’e 1000 (yazıyla bin) basar. Neden? Seksilik dediğimiz kavram sadece dış görünüşle giyimle ve vücut ölçüleriyle sabitlenecek bi kavram değildir. Ayşe Arman’ın dergiye verdiği pozlar Ece’ninkine tur bindirir.

Okumaya devam et “Erkeklerin Arzuladıkları Kadın Tipi”

EnginDergi Enginer Dijital Hizmetler | Tüm Hakları Saklıdır. © 2008 - 2024