Aydınlık Yarınlar

Aydınlık YarınlarBu sabah zorunda olmadığım halde pek çok kişiden önce uyandım. Okula veya işe gitmem gerekmediği halde günün ilk ışıklarıyla çıktım dışarı.

Okullar tatil olduğu için bu sefer gözü yarı kapalı öğrencilerin sürüklenerek okula gidişlerini göremedim belki ama beş dakika daha fazla uyuyabilmek için alarmlarını erteleyen insanların işlerine geç kalmamak için koşuşturmalarını izledim.

Okumaya devam et “Aydınlık Yarınlar”

Maskeli Balo

Maskeli BaloOkuduğum her kitabı çok sevdim. Bazılarını bana çok şey kattığı için, bazılarını yanlışları gösterdiği için, bazılarını da içerisindeki yanlış bilgileri görüp analiz edebildiğim için…

Sevmediğim tek tür kitap var. O da “Bu kitabı 10 sene önce asgari ücret alan, şu anda California’da bulunan 250 metrekarelik bahçeli evinde ayda 30 bin dolar kazanan biri olarak yazıyorum” gibi cümlelerle başlayan türden olan kitaplar… Okumaya devam et “Maskeli Balo”

Bize Bu Stresi Yaşatan İnsanlara Sözüm Olsun!

Bize Bu Stresi Yaşatan İnsanlara Sözüm Olsun!Eğer bir gün akademik bir kariyerim olur da karşımdaki öğrencilere bir şeyler öğretmem gerekirse, onlara kolay yoldan öğrenmenin yöntemlerini öğreteceğim.

Kitap okumanın, ezber yapmaktan daha iyi bir öğrenme biçimi olduğunu öğreteceğim.

Kütüphanelerin, televizyon kanallarından daha eğlenceli bir yer olduğunu ve herkesin kitaplarda kendilerine hitap eden bir şeyler bulabileceğini öğreteceğim.

Okumaya devam et “Bize Bu Stresi Yaşatan İnsanlara Sözüm Olsun!”

EnginDergi Enginer Dijital Hizmetler | Tüm Hakları Saklıdır. © 2008 - 2024