Yaz Gelmeden Zayıflayalım

Yaz Gelmeden ZayıflayalımPaylaşmak güzel, paylaştıklarının yararlı olması bir kat daha güzel diye düşünüyorum. Yazın yaklaşmasıyla beraber bayanların çoğunun kilo verme isteği arttı. Malum daha ince kıyafetler kışın aldığımız fazlalıkları gizlemede pek de yardımcı olmayacak. Bir de deniz sezonu var elbette.

Sağlıklı beslenmek ve güzel görünmek kadar yemek yemeyi de seviyorum. Ne yemekten vazgeçebilirim ne de fazlalıklarla yaşayabilirim. Bu nedenle bu yaşıma gelene kadar zayıflamak için denemediğim yöntem kalmadı. Hızlı zayıflama diyetleri, sporla zayıflama, zayıflama hapları, bitkiler gibi… Okumaya devam et “Yaz Gelmeden Zayıflayalım”

Vücudunla Barışma Zamanın Gelmedi mi?

Vücudunla Barışma Zamanın Gelmedi mi?Hep merak ederim neden bizim insanımız spor yapmaz ya da önemsemez? Yapsa bile yaza 2 ay kala ya diyet yapmaya başlanır ya da spor salonuna gidilir. 2 ay sonunda tabi vücutta öyle müthiş değişiklikler olmayacağı için ya salona atıp tutulur ya da kendisiyle barışmaya çalışılır. Barışılırda herkese söylenir “ben kendimle barışığım” diye. Bu iki kelime ona çok fazla güç verir, artık vicdan azabı duymadan yemeklere saldırabilir. Arkadaşları da alışmıştır bu duruma. Küçük bir diyalog:

Okumaya devam et “Vücudunla Barışma Zamanın Gelmedi mi?”

EnginDergi Enginer Dijital Hizmetler | Tüm Hakları Saklıdır. © 2008 - 2024