Ayrı Dünyalar

Ayrı Dünyalar

Derken Bay X yeni bir dünya daha keşfetmiş. Bu dünya en saf ama en kötülerin içinde olduğu bir yermiş.

Bay X in o yeri sevmesinin bir nedeni de Bayan Y yani aşkın ta kendisiymiş. Neyse ki aşkına karşılık veren Bayan Y onu Bay X kadar sevmiş.

Neyse konunun ana düşüncesine gelecek olursak. Bay X’in dünyasındaki kurallar hiçbir zaman bu dünyanın içine sığmıyormuş. Ama hala Bay X bundan habersiz Bayan Y ile birlikteliklerinin verdiği heyecanı sürüyormuş.

Bir gün Bayan Y hasta olmuş. Ve bu hastalık sadece küçük bir gribin en ağır haliymiş. Bayan Y öksürdükçe Bay X ondan korkuyor şüpheye düşüyormuş. Bayan Y’nin biraz ilgiye ve biraz da ıhlamura ihtiyacı varken Bay X son derece ilgisiz ve soğuk davranıyormuş. Gece olup yatağa geçtiklerinde Bayan Y’nin öksürmesi daha da kötüleşmiş. Sonunda dayanamayan Bay X, Bayan Y’nin boğazını bir hamlede kesip soluk borusunu parmaklarıyla temizlemiş. Ve sormuş:
Şimdi daha iyisin değil mi sevgilim?

Bayan Y ölümlü bir canlıyken, Bay X bunun farkını bile anlamayan bir canlı. Bay X şimdi nerede, nasıl, ne yapıyor bilmiyoruz. Çünkü hayal edilen her yerde olabilir.

Çıkaracak sonuca gelip, farklı açılardan bakacak olursak. Bizim dünyamızda da bir çok Bay X ve Bayan Y mevcut. Yani ayrı dünyadan olduğunuza inandığınız birinin yanında olmak istiyorsanız ya ölmeye ya da öldürülmeye hazırlıklı olun. Aynı gökyüzünü paylaştığınız her canlının dünyası farklıdır. Sevgiler…

Eda Baran

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EnginDergi Enginer Dijital Hizmetler | Tüm Hakları Saklıdır. © 2008 - 2024